top of page

Majitel společnosti

Buduji podnikání, které jednou budou vlastnit moje děti. Renta z podnikání, to je naše vize.

Každý finanční poradce začíná jako OSVČ (osoba samostatně výdělečně činná). Ve skutečnosti se jedná o lépe zaplaceného zaměstnance, který má možnost ovlivnění svého výdělku. Jako fyzická osoba podnikající má nárok na základní optimalizaci svých příjmů - větší daňové úspory a menší zákonné odvody. Na začátek podnikání dobré.

Tento start finančníka je naprosto v pořádku a bylo by krátkozraké vstoupit do této oblasti ihned, jako majitel společnosti. Bohužel 90 % finančních poradců působí jako OSVČ celé roky, bez vidiny posunout své podnikání dál. Přesněji řečeno, každý z nich chce své podnikání posunout dál, ale

v MLM modelech vedení nedává prostor ani rady, jak jít cestou vlastní značky v daném regiony či myšlenky vybudování vlastní firmy. Firmy, ve které je skutečným majitelem daný finančník, nikoliv "majitel skupiny", kterého můžeme kdykoliv vyhodit či ponížit na nižší pozice.

Vytváříme úspěšné podnikatele

Do měsíce vyřídíme všechnu potřebnou agendu, na Vás je obchod a sdružování poradců.

Poradcům, kteří jsou již dlouho zaseknuti jako konzultanti nebo ve vedení obchodní struktury, pomáháme vytvářet způsoby a podmínky pro růst jejich skupiny. Ze zkušenosti každý leader chce dříve či později své podnikání posunout dál, ale v MLM takové možnosti mít nikdy nebude. Naopak, pokud se firma nikam neposouvá a nemá větší cíl, tak schopní podřízení jdou vlastní cestou - tomu se dá samozřejmě předcházet.

Máme zkušenosti jak s malými skupinami do 5 lidí, tak s velkými skupinami. Připravili jsme rychlý a efektivní způsob, jak vytvořit právnickou osobu vč. unikátní firemní identity a to za méně než 1 měsíc. Vše řídí naše obchodní oddělení a firemní poradci.

Důvody proč mít vlastní značku

Daňovou optimalizací ušetří majitelé společností průměrně

o 50 tis. ročně více než OSVČ. Finančníci by měli umět pracovat

i se svými penězi.

ÚSPORA

Jako OSVČ nikdy nevlastníte klientský kmen, který byste mohli prodat či odkázat svým dětem. Budovat takové podnikání nedává 

ekonomicky smysl.

VLASTNICTVÍ

Majitel vlastní značky si určuje kariérní kritéria a pracuje s marží, kterou má pro navazování spoluprací a k náboru schopných finančníků z trhu.

POTENCIÁL

Pracujete s maximální provizí, kterou finanční trh umožňuje. Neživíte MLM struktury nad Vámi. Díky větším ziskům je prostor pro expanse, zaměstnance apod.

ZISK

Pracujete s maximální provizí, kterou finanční trh umožňuje. Neživíte MLM struktury nad Vámi. Díky větším ziskům je prostor pro expanse, zaměstnance apod.

SVOBODA

Majitele nikdy nemůže nadřízený ponížit či vyhodit. Máte tedy jistotu, že někdo jiný nerozhoduje

o Vašem osudu či Vám neovlivňuje provize.

JISTOTA

Dává Vám to smysl? Zjistěte, jak dále postupovat.

Co můžete očekávat?

PROVIZE

1,47 % z výše hypotéky

170 % z RP životního pojištění

40 % z RP pojištění majetku

15 % z RP pojištění vozidel

86 % z poplatku u investic

Unikátní systém na správu klientského kmene vč. srovnávačů pojistných podmínek či metodiky hypotečních úvěrů, sjednávače

majetkového pojištění. 

ZÁZEMÍ
VZDĚLÁVÁNÍ

Pravidelně vzdělání a maximální odbornost poradců je pro nás velmi prioritní. Každý partner má možnost si zvolit školení, které jeho poradci potřebují.

Spolupracujeme s realitními kancelářemi a účetními firmami, od kterých máme dostatečný počet kontaktů, které předáváme níže našim obchodním partnerům.

KONTAKTY
RŮST

Dlouhodobě chceme vytvářet podnikatele. Jednotlivce, kteří chtějí s námi spolupracovat předáváme do společností našich obchodních partnerů.

Navázali jsme velké množství spoluprací pro vytěžení potenciálu (řemeslníci, realitky apod.). Díky tomu dosahují naši partneři průměrně o 20 % větších zisků.

VYTĚŽENÍ

Dává Vám to smysl? Zjistěte, jak dále postupovat.

bottom of page