top of page

Živnostník

Každá cesta někde začíná. To neznamená, že finančník nebude mít plnou provizi.

Každý finanční poradce začíná jako OSVČ obvykle ve velké finančně poradenské společnosti fungující na systému MLM. Tento způsob vytváření distribuční sítě není ovšem vhodný pro podnikání ve finančnictví. Poradci chtějí dělat práci kvalitně a ve prospěch svých klientů. Aby mohli věnovat dostatečný čas vytvoření kvalitních finančních plánů a absolvovat několik jednání s klienty je nutné, aby měli plné sjednatelské i následné provize, nikoliv aby živili strukturu nad nimi. Dlouhodobě se v opačném případě dostávání do situace neřešení produktů, které nejsou tak provizně zajímavé. Pak přichází otázka kvantita vs. kvalita?

Vytváříme schopné finančníky

Pouze finančník, který umí pracovat se svými penězi je pro klienta přidanou hodnotou.

Dlouhodobě našim poradcům zajišťujeme kvalitní vzdělávání v oblasti finančních produktů a seberealizace. Dále je pro nás klíčové, aby poradce uměl pracovat nejen s penězi svých klientů, ale i se svými vlastními. Naše firemní poradkyně pravidelně školí finanční gramotnost z pohledu daňových úspor a možnosti efektivní optimalizace výnosů poradců. Klientovi vybíráte nejlepší vhodná řešení, tak tomu musí být i u Vašich financí.

Na finančním trhu se poradci specializují pouze na vytěženost z pohledu finančních produktů. Vytvořili jsme službu, kterou pracovně nazýváme multiplikace obchodu - díky tomu dokážeme vytěžit veškeré obchodní příležitosti, které práce s klientem nabízí. V praxi to znamená, že pokud klientovi počítáme hypotéku na výstavbu rodinného domu, proč tento kontakt nepředat partnerovi, který se výstavbou zabývá výměnou za tipařskou provizi? Tyto spolupráce máme již plně funkční a nastavené.

Co můžete očekávat?

PROVIZE

1,40 % z výše hypotéky

160 % z RP životního pojištění

38 % z RP pojištění majetku

15 % z RP pojištění vozidel

80 % z poplatku u investic

Unikátní systém na správu klientského kmene vč. srovnávačů pojistných podmínek či metodiky hypotečních úvěrů, sjednávače

majetkového pojištění. 

ZÁZEMÍ
VZDĚLÁVÁNÍ

Pravidelně vzdělání a maximální odbornost poradců je pro nás velmi prioritní. Myslíme i na osobnostní růst, na který ostatní společnosti velmi často zapomínak

Spolupracujeme s realitními kancelářemi a účetními firmami, od kterých máme dostatečný počet kontaktů, které předáváme níže našim obchodním partnerům.

KONTAKTY
RŮST

Cesta poradce dlouhodobě vede

k vytvoření vlastní značky na trhu. Naší vizí je z Vás udělat majitele společnosti, ne otroka, který bude vydělávat na management.

Navázali jsme velké množství spoluprací pro vytěžení potenciálu (řemeslníci, realitky apod.). Díky tomu dosahují naši partneři průměrně o 20 % větších zisků.

VYTĚŽENÍ

Dává Vám to smysl? Je čas udělat krok vpřed.

bottom of page